Barcode: 3856015327284
natural nova
by Nova
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
hrvatska kvaliteta
Categories
Available in
croatia, lithuania, slovenia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 450.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, biljna ulja (suncokretovo 39%, palmino), biljna mast (palmina), emulgator: E471, jodirana morska sol 0,5%, regulator kiselosti: limunska kiselina, prirodne arome, vitamini: A, D; bojilo: beta-karoten. Može sadržavati mlijeko. Ukupni udio masti 50%.
Additives
e160a
e160ai
e330
e471
Related Products in Spreads
Truffle spread
Stonewall Kitchen
C NOVA 4
Creamy Mash Peanut Butter
Manitoba SAS
E NOVA 4
Ferrer, Black Olive Tapenade & Dip
Conserves Ferrer S.A.
D NOVA 3
Alili, Green Olive Tapenade
Quisling Media
D NOVA 3
Hanfsaat Streichzart Hanfkrem Kürbis Rosa Pfeffer
hanfwerk
D NOVA 3
Taste of inspirations, black olive tapenade
Taste Of Inspirations
E NOVA 4
Barnier Olives, Authentic Tapenade
Barnier Production
E NOVA 3
Hanfling
hanfwerk
D NOVA 3
Hummus olive tapenade
Globespun Gourmet
A NOVA 3
Aardappelsalade met rundvlees en groenten
Johma
NOVA 4
Flifla naturify
Naturify flifla
NOVA 3
Crème d'artichaut
Kazidomi
B NOVA 3