Barcode: 0041415046887
Natural Orange Chocolate Chai Flavored Brewed Iced Tea, Natural Orange Chocolate Chai
by Publix
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered Water, Sugar, Brewed Black Tea, Natural Flavors.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lindavia Cranberry
Lindavia
E NOVA 3
Osa Orangensaft
Klindworth
C NOVA 1
Moon milk sweet dreams
Herbaria
NOVA 3
Naturtrüber Apfelsaft
Klindworth
D NOVA 1
Vaihinger, Apfelsaft Klar
Niehoffs
E
Sanddorn
Grüße von Hiddensee
NOVA 4
Afri Cola ohne Zucker
afri
NOVA 4
Orangensaft aus Orangensaftkonzentrat
Niehoffs Vaihinger
C NOVA 1
Lindavia Rhabarber
Lindavia
E NOVA 3
Anis-Kümmel-Fenchel Tee
Herbaria
Bio Smoothie
Vaihinger
E
Multivitamin 10 Früchte
Vaihinger
NOVA 1