Barcode: 0041415047884
Natural Orange Chocolate Chai Flavored Brewed Iced Tea, Natural Orange Chocolate Chai
by Publix
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered Water, Sugar, Brewed Black Tea, Natural Flavors.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Fruit Juicy Red
Hawaiian Punch
D NOVA 4
Odwalla, 100% juice not from concentrate, orange, orange
C NOVA 1
Almond milk
M&S
B NOVA 4
Strawberry & kiwi
Gerber
NOVA 4
Strawberry Kiwi
Mott's
E NOVA 4
Fruit Juice & Purified Water Grape Flavored Juice Blend Beverage, Grape
Mott's
D NOVA 4
Yogurt Melts Strawberry
Gerber,Yogurt Melts
NOVA 4
100% Juice Apple
Mott's
E NOVA 1
Clamato - El original
Grupo Peñafiel
C NOVA 4
Matin Tonic
Famille Mary
NOVA 1
For tots apple juice
Mott's
E NOVA 4
Rose Black Assam Black Tea With Beautiful Roses, Rose Black
House kombucha
B