Barcode: 8718452844418
Natural Pannenkoeken
Processing
NOVA 4
Labels
nutriscore
nutriscore grade c
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 238.0 kcal |
| Fat | 11.5 g |
| of which saturated | 1.6 g |
| Carbohydrates | 27.6 g |
| of which sugars | 4.4 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 5.4 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Water, TARWEbloem, plantaardige oliën (raapzaad, kokos), scharrelEI, weipoeder (MELK) (vegetarisch), boekweitmeel, magere MELKpoeder, azijn, aroma, conserveermiddel: E202, zout, rijsmiddel: E500, emulgator: lecithine
Allergens
milk
Additives
e202
e322
e322i
e500
Related Products
Espárragos gruesos
Consum
A NOVA 3
Trigo inflàdo con miel
Consum
D NOVA 4
Torta turrón de Alicante
Consum
D NOVA 3
Muesli crujiente con frutas
Consum
D NOVA 4
Garbanzos
Consum
A NOVA 3
Cacahuetes tostados
Consum
D NOVA 4
Cereales rellenos de crema de cacao
Consum
D NOVA 4
Garbanzos
Consum
A NOVA 3
Torta chocolate con leche y almendra
Consum
E NOVA 4
Magro de cerdo cocido
Consum
D NOVA 4