Barcode: 0731205175063
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.6 g |
| of which sugars | 57.1 g |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Papaya, dehydrated cane juice.
Related Products in Snacks
Želé s ovocnými a zeleninovými šťávami
Jojo,Nestlé
E NOVA 4
Smarties mini eggs
Smarties
NOVA 4
Nuts Snack size
Nestlé
E NOVA 4
Margot s kokosem bílá
Orion
E NOVA 4
Aero dark and milk
Nestlé
NOVA 4
Bros
Nestlé
E
Аериран Тъмен Шоколад
LZ, Nestle
E NOVA 4
Chocolat noir pâtissier
Nestlé, Kohler
E NOVA 4
Studentská pečeť mléčno hořká
Orion
E NOVA 4
Randoms foamies
E NOVA 4
Randoms juicers
Nestlé
E NOVA 4
Studentská pečeť mléčná
Nestlé, Orion
E