Barcode: 5022374024982
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 567.0 kcal |
| Fat | 49.2 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 16.1 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 8.5 g |
| Proteins | 25.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
peanuts 100%
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Cherry Tomatoes
Ocado
NOVA 1
plum tomatoes
ocado
A NOVA 1
White Sourdough Bread
Ocado
A NOVA 3
Easy Cook Long Grain Rice
Ocado
NOVA 1
Strawberry Extra Jam
Gourmet kitchen
D NOVA 4
Granola veenbessen bio
C NOVA 3
Wholemeal Sourdough
Ocado
B NOVA 4
Whole Brown Long Grain Rice
Ocado
B NOVA 1
Whole Wheat Fusilli Pasta
Ocado
A NOVA 1
Wholegrain Brown Basmati Rice
Ocado
A NOVA 1
Roasted And Salted Cashew Nuts
Ocado
D NOVA 4
Dried Shiitake Mushrooms
Just Ingredients
A NOVA 1