Barcode: 00333467
Natural Pecans
by M&S Food
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 704.0 kcal |
| Fat | 70.1 g |
| of which saturated | 5.7 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 4.3 g |
| Fiber | 6.3 g |
| Proteins | 9.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pecan nuts
Allergens
nuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Aashirvaad Ready to cook Chapati
AASHIRVAAD
A NOVA 4
Mango bite
Parle
E NOVA 4
Multi -Millet Mix
Aashirvaad
A NOVA 1
Atta Noodles
Yippee
NOVA 4
Rusk Real Premium Elaichi
Parle
NOVA 4
Bingo Potato Chips Cream & Onion
ITC
D NOVA 4
Parle Chatkeens Salted Peanuts
Parle
C NOVA 3
Aashirvaad Double Roasted Suji Rava
Aashirvaad
B NOVA 1
Phulka Roti
Aashirvaad
A NOVA 4
Yippee Noodles
Sunfeast
NOVA 4
Bansi Rava
Aashirvaad
B NOVA 1
Bansi Rava
Aashirvaad
B NOVA 1