Barcode: 0041303007242
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,420.0 kcal |
| Fat | 113.0 g |
| of which saturated | 63.0 g |
| Carbohydrates | 12.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 88.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CULTURED PASTEURIZED MILK, JALAPENO PEPPERS, SALT, ENZYMES.
Allergens
milk
Related Products in Undefined
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4