Barcode: 9339687170029
Natural pine nuts
Labels
health star rating
health star rating 4 5
Available in
australia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 701.0 kcal |
| Fat | 70.0 g |
| of which saturated | 4.2 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | 5.1 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pine Nuts.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Zumo manzana
Veritas
E
Zumo de naranja
Veritas
C NOVA 1
Zumo de pera
Veritas
D NOVA 1
Esparragos blancos
Vda. de Garoz
A NOVA 3
Zumo de pera
Veritas
E
Zumo de Zanahoria, Ecológico
Veritas
C NOVA 1
Cashew Butter
We Natural
B
Mozzarella Flavour Grated
Yes But
NOVA 4
Zumo de naranja
Veritas
E
Oranges
Sunny Flow
A NOVA 4
Zumo de melocotón ecológico
Veritas
E
Aceite de oliva virgen extra
Veritas
B NOVA 2