Barcode: 0731205176060
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 304.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.6 g |
| of which sugars | 64.3 g |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Pineapple, dehydrated cane juice.
Related Products in Snacks
Clean Protein Bar Brownie
Naturally Pam
D NOVA 3
Crunchy Protein Bar Cashew Caramela
Naturally PAM by Pamela Reif
NOVA 4
Oat Bar - Chunky Chocolate
Naturally Pam,Pamela Reif
D NOVA 3
Vollkorn Haferkekse Schoko
HaferHerz
D NOVA 4
Chocolate 70% Cocoa Content
naturally PAM
E NOVA 3
Bio-Vollkorn-Haferkekse Schokolade
HaferHerz
D NOVA 4
Hafer cookies
Bio Company
D NOVA 4
Mandel Cookies mit Zitrone
Bio Company
E NOVA 3
Cake Bar
Pam
C NOVA 4
Volkorn Haferkekse Haselnuss
Haferbrei
D NOVA 4
Crunchy Protein Bar Nutty Choco
Naturally Pam
C
Vollkorn Haferkekse Mandel+Schoko
HaferHerz
E NOVA 4