Barcode: 0619128680322
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 679.0 kcal |
| Fat | 67.9 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raw pinenuts.
Related Products in Snacks
Banana cake
McEnnedy
E NOVA 4
Feinste Trüffelpralinen mit Edelbitter Schokolade
Sansibar,Lidl,Deluxe,Wiebold
E NOVA 4
Sesame pavot crackers
Snack Day
D NOVA 4
Krabbenchips Chili Limetten Style
Vitasia
E NOVA 4
salted giant corn
alesto
C NOVA 3
Prawn Crackers
Lidl
D NOVA 3
Superfood Oat Bites Cocoa & Orange
Lidl
D NOVA 4
Frites gout nature
Snack day
D NOVA 3
Brookie mini bites
Rowan hill bakery
E NOVA 4
Lemon Blueberry Superfood Oat Bites
Crownfield
D NOVA 4
Tiramisu Karamell und Spekulatius
Milbona,Lidl,Solo Italia
D NOVA 4
Salted Caramel All Butter Cookies
Deluxe
E NOVA 4