Barcode: 0061966004754
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 600.0 kcal |
| Fat | 46.7 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Pistachios, Salt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Wholegrain Micro Rice
Morrisons
A NOVA 3
Black Beans
Sea Isle
A NOVA 3
Stir Fry Protein Noodles
Morrisons
A NOVA 4
Chicken & chorizo protein paella
Morrisons
C NOVA 4
Morrisons penne pasta
Morrisons
A NOVA 1
Protein Red Thai Chicken Curry
Morrisons
NOVA 4
Vitamin D Chesnut Mushrooms
Morrisons
A NOVA 1
The Best Apricot Conserve
Morrisons
D NOVA 4
Parsnips With Orange Blossom Honey
The Best, Morrisons
A NOVA 3
Chinese Style Microwave Rice
Morrisons
B NOVA 4
Choco crackles
Morrisons
C NOVA 4
Coconut milk
E NOVA 4