Barcode: 0085239301609
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 143.0 kcal |
| Fat | 8.3 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.9 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Pork, carnita seasoning (water, onions, steak seasoning [salt, garlic, spices, sugar, onion], garlic, spices).
Related Products in Meals
Gratin d'endives
Toupargel
C NOVA 4
Filet de poulet
Nsp
C NOVA 4
croziflette reblochon AOP
Monoprix
D NOVA 4
Bortsch à l'ukrainienne Polonia
Polonia
C NOVA 4
Risotto crémeux légumes et champignons
MONOPRIX
C NOVA 3
Cake apéritif tomates chèvre basilic
C NOVA 4
Pizza Saumon fumé
D NOVA 4
Tartes poireaux emmental
Favorina
C NOVA 4
Soupe de poisson
Hennequin
B NOVA 3
10 Crêpes Gourmandes Jambon Emmental
Toupargel
C NOVA 4
Quiche lorraine surgelée
Toupargel
C NOVA 4
Crêpes paysannes
Toupargel
C NOVA 4