Barcode: 4088700157954
Natural Pot Set Yoghurt
by Brooklea
Processing
NOVA 3
Labels
australian made
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 5.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
Skim Milk, Skim Milk Powder, Live Cultures
Related Products in Dairies
Restaurante style monterey jack queso supreme
Old Dutch
D NOVA 4
Nacho Cheese Sauce
Faraon
D NOVA 4
Blueberry parfait with vanilla yogurt and granola
C NOVA 4
Mild Cheddar Dip
Old Dutch
D NOVA 4
Yogurt Delight, Mix Berry Parfait
Earth Crunch
C NOVA 4
Strawberry parfait with vanilla yogurt and granola
Walmart
NOVA 4
Honey Crisp Apple Cinnamon Greek Yogurt
Trader Joe's
C NOVA 4
Apple Cheese Tray With Caramel Sauce
Wal-Mart
C NOVA 4
irish cream brownie ice cream
Häagen-Dazs
D NOVA 4
Nacho Cheese Dip
Old Dutch
E NOVA 4
Cheese dip
Old Dutch
D NOVA 4
Yogurt delight with blueberry and granola
C NOVA 4