Barcode: 5603722522864
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 2.5 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Ingredientes: Leite pasteurizado desnatado concentrado e fermentos lácteos. Origem: Portugal
Related Products in Dairies
Blue marble cheese
D NOVA 4
Tomato olive
Sincerely Brigitte
D NOVA 3
Natural & kosher, fresh mozzarella
Natural & Kosher
C NOVA 3
Mozzarella Shredded Cheese
Les Petites Fermieres
D NOVA 3
Yogurt French Vanilla
Saint Benoit Creamery
C NOVA 4
French Style Organic Yogurt Meyer Lemon
Saint Benoit Creamery
C NOVA 4
Fine Herbs Chevre Goat Cheese
Natural & Kosher
C NOVA 3
Halloumi Cheese
Shepherds Of Cyprus
E NOVA 3
Organic Yogurt
Saint Benoit Creamery
C NOVA 4
Les petites fermieres, shredded natural cheddar & low moisture part-skim mozzarella cheese, chef's pizza blend
Les Petites Fermieres
D NOVA 4
Chipotle cheddar cheese
Wisconsin Cheese
D NOVA 3
Natural & kosher, mozzarella cheese sticks
Natural & Kosher
D NOVA 3