Barcode: 0899938002572
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.7 g |
| of which sugars | 57.1 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Quince and sugar.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Texas Toast Enriched Bread
C NOVA 4
Stoneground wheat bread
C NOVA 4
Sunny sliders
C NOVA 4
New england style wiener buns
C NOVA 4
Enriched dinner rolls
D NOVA 4
King enriched bread
C NOVA 4
Creamy onion
Herr's
E NOVA 4
Homestyle Harvest 100% Whole Wheat Bread
Heiner's
B NOVA 4
Enriched Hamburger Buns
C NOVA 4
Hot dog enriched buns
C NOVA 4
Potato Crisps
Herr's, Herr Foods Inc.
D NOVA 4
Herr's, classic humus dip
Herr's
A NOVA 3