Barcode: 0857082004200
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
100% raw natural sugar.
Related Products in Sweeteners
Sucorine
E NOVA 4
Puderzucker
Betty Bossi, Coop
NOVA 2
Coop Naturaplan Bio Dattelsirup
Coop, Coop Naturaplan, Naturaplan
D NOVA 1
Kokosblütensirup
Coop, Coop Naturaplan, Naturaplan, Naturaplan Coop
D NOVA 2
Pure organic maple syrup
Liberty Gold
D NOVA 2
Traubenzucker Himbeer
M Classic
E NOVA 4
Birnen Dicksaft
Migros
D NOVA 1
Ahornsirup
Migros Bio
E
Hagelzucker
Betty Bossi
C NOVA 2
Sirop d'érable
Migros
E NOVA 2
NESCAFE Sucre en stick - Carton de 1000 sticks de 4 g
Nescafe
NOVA 2
Sucre très fin
Betty Bossi
E NOVA 2