Barcode: 5900125005537
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 379.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 79.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 6.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Brown rice 100%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Crique ardéchoise
Boucheries André
D NOVA 4
Vitalis Porridge Himbeere
Dr.Oetker
B NOVA 4
Vitalis porridge
Dr. Oetker
NOVA 4
Vitalis Porridge Schokolade
Dr.Oetker
B NOVA 4
Porridge banane
Dr. oetker
C NOVA 4
Erdnussbutter Crunchy 90% Nuss
Zentis
D NOVA 3
Gallo Blond sempre al dente
Riso Gallio s.p.a.
C NOVA 1
Tellerlinsen
Ahama
A NOVA 1
Porridge Himbeere
Dr. Oetker
B NOVA 4
Puddingpulver Schokolade
Dr. Oetker, haas
C NOVA 2
Vitalis Porridge Apfel-Zimt
Dr.Oetker
B NOVA 4
Olivenöl
Sotiris