Barcode: 6298044003291
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 499.0 kcal |
| Fat | 23.3 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 62.5 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 9.9 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
ذرة، زيت دوار الشمس، الملح
Related Products
Bénénuts Plaisir brut Graines de choc' amandes, noix de coco & croustillants au chocolat
Bénénuts, Plaisir brut
NOVA 4
Mango Machine
Naked
C NOVA 4
Gazpacho tomate, betterave & herbes de Provence
Alvalle
A NOVA 3
Lays doritos box apero x20 625g
Lays
Bénénuts Plaisir Brut Amandes +10% offert 159,5 g
BENENUTS, Plaisir Brut
Plaisir Brut Ananas à la noix
Bénénuts, Plaisir brut
C NOVA 3
Alvalle Gazpacho bio 75 cl
Alvalle
A NOVA 3
Pure jus bio
Bio, TROPICANA
C NOVA 1
Alvalle Gazpacho l'original format professionnel 3 L
Alvalle
A NOVA 3
Naked Green Machine Smoothie Pomme, Kiwi, Ananas & Spiruline
Naked
C NOVA 4