Barcode: 0024600010856
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 98.3 g |
Ingredients
Sea salt
Related Products in Condiments
Ceasar Dressing
Lidl, Deluxe Lidl
D NOVA 4 Eco-Score D
Scharfer Senf
Delikato
E NOVA 3 Eco-Score B
Sauce kebab
Auchan
D NOVA 4 Eco-Score C
Jodsalz mit Fluorid
aro
NOVA 2
Deep-Roasted Sesame
E
Air-Fry Bangin’ Chicken seasoning
E NOVA 4
Harissa
Erhardt
D NOVA 3
The Original Ranch Fat Free Condiment & Dressing
Hidden Valley
D NOVA 4 Eco-Score D
Vinaigrette a la moutarde de dijon
Auchan
NOVA 2 Eco-Score A
Soße zu Schweinebraten
Knorr
C NOVA 4
Sauce hollandaise 32g
Netto
D NOVA 4 Eco-Score E
Bull's-Eye Memphis Style Sweet & Spicy
Bull's Eye, Heinz
D NOVA 4 Eco-Score A