Natural sesame fingers
Labels
Categories
Available in
luxembourg
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 477.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 46.0 g |
| of which sugars | 24.0 g |
| Fiber | 7.4 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Biscuits aux graines de sésame - Ingrédients: Graines de sesame %, sirop de glucose*, sucre de canne roux*, miel* 3,5% (*produits issus de l'agriculture biologique). Peut contenir des traces de fruits à coque, d'arachides et de soja. Conserver à moins de 22°C. consommer de préférence avant le: voir sachet. Crackers van sesamzaad - Ingrediënten: Sesamzaad 62,5%, glucosestroop", ruwe rietsuiker", honing* 3,5% ("var biologische Oorsprong). Kan sporen bevatten van noten, pinda's en soja. Bewaren order 22°C. Ten minste houdbaar tot: zie verpakking. Sesamkekse-Zutaten: Sesamkörner* 62,5%, Glukosesirup, brauner Rohrzucker*, Honig* 3,5% (aus kontrolliert biologischem Anhau Kann Spuren von Schalenfrüchten, Erdnüssen und Soja enthalten. Unter 22°C aufbewahren. Am besten vor dem: siehe Beutel.
Related Products in Snacks
Lightly salted tortilla chips
Spar
Frusli myrtilles
Jordans
Frusli Juicy Blueberries Chewy Cereal Bars 6 x (180g)
Jordans
Spar Prawn Crackers
Spar
Frusli Pommes & Cranberries
Jordans
coffee drops
Taveners
Frusli Raisins & Noisettes
Jordans
Frusli Juicy Red Berries Chewy Cereals Bars 6 x (180g)
Jordans
Cheezies
Spar
Jordans Frusli Raisin & Hazelnut Bar
Jordans
Milk chocolate digestives
Spar
Frusli apple & cinnamon
Frusli, Jordans