Barcode: 0078742142623
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 679.0 kcal |
| Fat | 64.3 g |
| of which saturated | 5.4 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnuts.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio village bananes
Bio Village, Marque Repère
A NOVA 1
Assortiment choucroute
Jean Rozé
D NOVA 4
Bananes
Bio Village, Marque Repère
C
baguette BIO
Intermarché
C NOVA 3
Spätzle aux œufs
Le Gourmet
C NOVA 3
Bio village bananes
Marque Repère
C
Soupe de tomate avec basilic
Le Gusto
C NOVA 4
Bananes
Bio Village, Marque Repère
A NOVA 1
Proteinbrot Mit 5% Rüebli
Le petit moulin
B
Golosa Pistache
Damiano
E NOVA 4
Bananes
Bio Village, Marque Repère
C
Bananes
Bio Village, Marque Repère
C