Barcode: 8590421014752
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 640.0 kcal |
| Fat | 57.0 g |
| of which saturated | 6.5 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
lískové ořechy, kešu ořechy nepražené, mandle neloupané, mandle loupané, para ořechy, pekanové ořechy
Related Products
4 Yorkshire Puddings
inspired cuisine
NOVA 4
Feta
Bouton d'or
E NOVA 3 Eco-Score D
Cornichons
Freshona
D NOVA 4
Energy Drink
Monster Energy
E NOVA 4
UP&GO Liquid Breakfast Choc Ice Flavour
Sanitarium
C NOVA 4 Eco-Score A
Vegan triangle
Vemondo,Lidl
E NOVA 4
Sunshine fruits
Aldi
B NOVA 4 Eco-Score B
Oak Smoked Salmon Pieces
Trader Joe's
D NOVA 4 Eco-Score E
Milk
McCallum's
C NOVA 1
veganer Block Mediterrane Art
HKL Hamburger Käselager, LIDL, Vemondo
E NOVA 4