Barcode: 00939546
Natural Spring Water
by Trader Joe's
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Spring water
Related Products in Beverages
Kombucha Mangue-Passion
La Vie Claire
B NOVA 1
Kombucha Mangue-Passion
La Vie Claire
B NOVA 1
Kombucha Chaï Noir Epices
La Vie Claire
B NOVA 1
Camembert de Normandie au lait cru
Carrefour
D NOVA 4
Kombucha Litchi-Framboise
La Vie Claire
B NOVA 1
Kombucha Verveine-Citron
La Vie Claire
B NOVA 1
Kombucha Rose-Hibiscus
La Vie Claire
C NOVA 1
Soupe printaniere
La Vie Claire
C
Thé blanc myrtille
La Vie Claire
B NOVA 1
VALS Eau Minérale Naturelle Finement Pétillante 6x1.25L
Vals
B NOVA 1
Lait en poudre écrémé
La Vie Claire
NOVA 1
Lassi mangue
La vie claire
E NOVA 3