Barcode: 5065006235776
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Purified Water, Apple Juice From Concentrate, Apple Pures, Cinnamon Powder, Dehydrated Sea Most, Lime Puree, Monk Fruit Juice Concentrate, Ascorbic Add
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Navy beans
A NOVA 1
Instant white rice
Our Family
B NOVA 1
Whole grain brown rice, whole grain
B NOVA 1
Enriched long grain white rice
B NOVA 1
Green split peas
A NOVA 1
Pinto beans
A NOVA 1
Instant brown rice
B NOVA 1
Boil-in-bag instant long grain enriched white rice
B NOVA 1
Enriched long grain white rice
B NOVA 1
Instant white rice
B NOVA 1
Garbanzo beans
A NOVA 1
Enriched long grain white rice
B NOVA 1