Barcode: 5400113762218
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 472.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 64.0 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 6.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
farine de mais 79%, huile de tournesol 20%, sel 0,9%
Allergens
soybeans
Related Products in Snacks
Dark chocolate dipped 1 dutch waffle
E NOVA 4
Snacks
Twin Leefe Llc
E NOVA 4
Gluten free muffin
NOVA 4
Square muffins
C NOVA 4
Cane syrup
Simply, Shuga!
D NOVA 4
Gluten free brownie mix
Think Eat Live
NOVA 3
Moonlight Spicy Mix
Wicked Mix
E NOVA 4
Smokehouse Crackers
E NOVA 4
Chocolate Laced
Wicked Mix
E NOVA 4
Bagel chips
E NOVA 3
Chilaquiles chips
NOVA 3
Square muffins
C NOVA 4