Barcode: 7612811338826
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 280.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 58.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Sirops de espèces de palmiers sélectionné, Sirop d'érable de qualité supérieure
Related Products in Beverages
Fastco, flavored sparkling beverage, white grape, white grape
Fareway Stores Inc.
C NOVA 4
Soda
Fareway, Fareway Stores Inc.
E NOVA 4
Soda
Fareway Stores Inc.
E NOVA 4
Soda
Fareway, Fareway Stores Inc.
E NOVA 4
Sparkling beverage
Fareway, Fareway Stores Inc.
C NOVA 4
Key lime sparkling fruit chiller, key lime
C NOVA 4
Root beer
Fareway Stores Inc.
E NOVA 4
Fareway, fast chillers, sparkling beverage, strawberry, strawberry
Fareway, Fareway Stores Inc.
C NOVA 4
Sparkling beverage
Fareway, Fareway Stores Inc.
C NOVA 4
Soda
Fareway Stores Inc.
E NOVA 4
Diet soda
Fareway Stores Inc.
C NOVA 4
Fareway, fast chillers, sparkling beverage, black cherry, black cherry
Fareway, Fareway Stores Inc.
C NOVA 4