Barcode: 4891153040007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 135.0 kcal |
| Fat | 2.7 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Atum, água e sal
Related Products in Seafood
Blue Crab Crabmeat
Pontchartrain
A
Blues Crab Meat
Pontchartrain Blue Crab
A
Frozen Raw Lobster Tails
Orion
A NOVA 3
Scottish Salmon
D
Dried Shrimp
Double Horses
E
Shrimp
The Fresh Market
A NOVA 3
Pasteruized blue crab meat
A NOVA 4
Solid White Albacore Tuna In Extra Virgin Olive Oil
The Fresh Market
NOVA 3
Barrio fiesta, sauteed shrimp paste, sweet
Barrio Fiesta
E NOVA 4
Whole cooked lobster
A NOVA 3
Louisiana style blue crab cooking base
A NOVA 4
Baby Clams
Polar
A NOVA 3