Barcode: 2548013101393
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | — |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Jugo concentrado de ananá, agua. azúcar, ACI (INS 330), ARO (idéntico al natural anana)
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sweet peas
S&S Brands Inc.
A NOVA 1
Be Well Chocolatey Chunk
Giant
E NOVA 4
Natural Rye Artisan Sandwich Bread
Ahold
C NOVA 3
Natural 100% Whole Wheat Artisan Sandwich Bread
Ahold
A NOVA 4
Artisan Sandwich Bread
Nature's Promise
C NOVA 3
Green beans
A NOVA 1
Pretzel Bagels
Ahold
C NOVA 4
Organic whole kernel corn
B NOVA 1
Chocolate cookie pie crust
E NOVA 4
Cut green beans
A NOVA 1
Trimmed & washed green beans
Ahold
A NOVA 1
Blueberries
Ahold
A NOVA 1