Barcode: 8413585015420
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.1 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
bonrea nèctar de Pinya Raim A pas Ank a aodulant Pid otricantait a ascorbsc aoima e pinya ieduoara focamat soic Vsralo. Agtar abany dobric Mantenir n u oc frec SC Contingit de fraita nido ortCoedingitnet 200mie bonarea.com 413585015420
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Almondmilk Unsweetened Vanilla
Laura Lynn
B NOVA 4
Maker's Mark Bourbon Whisky
Maker's Mark
Apple and Blackcurrant Double Strength
Robinsons
NOVA 4
Celebrator
Ayinger Brewery
NOVA 3
Coconut Water
Good & Gather
B NOVA 3
Limeade
Trader Joe's
E NOVA 4
Té verde
La pastora
Citrus Twist Soda
favorite day
C NOVA 4
original syrup
favorite day
NOVA 4
Organic Coconut Water
Good & Gather
NOVA 3
Oatmilk - Less Sweet Original
Laura Lynn
NOVA 4
Decadent Chocolate Plant Protein Drink, Decadent Chocolate
Pirq
B NOVA 4