Barcode: 0067311268987
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 12.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, purée de poire, sucre/glucose-fructose, acide citrique (acidulant), vitamine c.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kiwi fruit green
Esprit
B
Farfalle
Di Martino
A NOVA 1
Gnocchi
Pastificio G. Di Martino
C NOVA 4
Sungold Kiwifruit
Zespri
A NOVA 1
Fusilli Corti Col Buco
A NOVA 1
kiwi
Zespri
NOVA 1
Kiwifruit Green
Zespri
B
Chili & Garlic Green Peas kimchi flavored
NICOS
C NOVA 4
Di martino spaghetti pasta
Pastifico Di Martino Gaetano
A NOVA 1
Stuffed Gnocchi Mushrooms & Truffle
Di Martino
C NOVA 4
Tagliatelle Pasta
Pastificio G. Di Martino
A NOVA 1
Pastificio di martino
A NOVA 1