Barcode: 3020640114704
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 9.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, Jus de pomme à base de jus concentré (30%), sucre, acidifiant : acide citrique ; arôme naturel de pomme ; vitamine C.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Coconut Milk, Classic
Kara
E NOVA 4
100% Organic Raw Sauerkraut
Pickled Planet Llc
A NOVA 3
Cuori Tricolore Pasta
G.A.C. Srl
B NOVA 1
Yellow Cling Chunky Diced Peaches In Heavy Syrup
Meijer
B NOVA 3
Samu, thai coconut water
Samu
C
Teenee Beanee, Napa Grape
Peeps & Company
E NOVA 4
Artisan Pasta Penne Rigate
G.A.C. Srl
B NOVA 1
Cavatelli Artisan Pasta
Gac Srl
B NOVA 1
Ryotei no aji Miso Paste
Marukome
E NOVA 3
Pappardelle Artisan Pasta
G.A.C. Sarl
B NOVA 1
Creste Di Gallo Pasta
G.A.C. Srl
B NOVA 1
Yellow cling peach slices
Meijer
A NOVA 4