Barcode: 8480017180469
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 10.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Néctar multifrutas parcialmente a partir de concentrado. Contenido de fruta: mínimo 50%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Multi grain lightly sweetened cereal
C NOVA 4
10 Slice White Bread
Topvalu
E NOVA 4
TV Potato Chips
Topvalu
NOVA 3
maïs doux croquant
carrefour
B NOVA 3
香ばしい天ぷらの旨つゆ天そば
Topvalu
NOVA 4
熟成湯ごねを使ったしあわせのもっちり仕込みトースト
Topvalu
E NOVA 4
ハイファイバープレミアム
JAS
E
油豆腐
TOPVALU
NOVA 4
ナッツ&フルーツ
イオン,トップバリュ
NOVA 3
低筋面粉
Topvalu,イオン株式会社
NOVA 1
グリーンアスパラガスカット
Veggie Maria,ベジーマリア
NOVA 1
Kitsune Udon
ベストプライス, Topvalu
E NOVA 4