Barcode: 3760125981413
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 11.4 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Griottes 60%, eau, sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Super Sandwich
Schär
B NOVA 4 Eco-Score A
Grüne Oliven, gefüllt mit Paprikapaste
Aceitunas Guadalquivir, la campagna
E NOVA 4 Eco-Score A
Alubia roja
Luengo
A NOVA 3 Eco-Score B
Heudebert Nature
LU
D NOVA 4
Perles du Japon
tipiak
C NOVA 3 Eco-Score A
Schupfnudeln
Albhof
C NOVA 4
Exquisa Kräuter
Exquisa
E NOVA 4
Coffee Creamer
Dunkin'
Instant-Nudeln Hühnchen
Mr. Wang, TSI Consumer Foods
NOVA 4 Eco-Score C
Maïs Crisps Paprika
Boni
C NOVA 4 Eco-Score B
Oishi Choco Flakes Milk Chocolate Coated Corn Flakes
oishi
E NOVA 4 Eco-Score D
Almendra tostada
Ferrer Segarra
E NOVA 3 Eco-Score E