Barcode: 3700311821857
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.8 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus d'orange à base de jus concentré 50% - eau - sucre
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
White Quinoa
Pereg
A
Quinoa vegetables
B NOVA 3
Quinoa \all'italiana\""
Pereg
A NOVA 3
Couscous tomato & herbs
Pereg
A NOVA 1
Quinoa with mushrooms
A NOVA 1
Quinoa vegetables
Pereg
B NOVA 3
Garlic Pepper Ramen Made With Organic Noodles
Koyo
E NOVA 3
Reduced sodium asian vegetable ramen
Koyo
D NOVA 3
Pereg, israeli couscous
Pereg
A NOVA 1
Quinoa, lemon & herbs
A NOVA 1
Noodles
Koyo
C NOVA 3
Basmati Rice
Pereg
A NOVA 1