Barcode: 3274490978669
Nectar Kiwi
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Puree de kiwi 50%, eau, Sucre de canne roux.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roasted Green Wheat Freekeh
Karabetian Import & Export
B
Zaatar Lebanese Blend Thyme Mixer
Tazah
A NOVA 3
Tazah, vegetarian couscous
Tazah, Karabetian Import & Export
C NOVA 3
Cucumber Pickles
Tazah, Karabetian Import & Export
E NOVA 3
Tazah, bread sticks
Tazah, Karabetian Import & Export
C NOVA 3
Tazah, green cracked olives
Tazah, Karabetian Import & Export
D NOVA 3
JAM
Tazah
D NOVA 4
Pickled Beets
Tazah
C NOVA 3
Tazah, green cracked olives with thyme
Tazah, Karabetian Import & Export
D NOVA 3
Tazah, falafel
Karabetian Import & Export,Tazah
D
Okra in tomato sauce
A NOVA 3
Tazah, green cracked olives with pepper
Tazah, Karabetian Import & Export
D NOVA 3