Barcode: 3516130001284
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, purée de lychee (25%), sucre, acidifiant : acide citrique, antioxydant: acide ascorbique.
Additives
e300
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Premium Organic Coconut Milk, Premium
E NOVA 1
Unsweetened Cucumber Collagen Infused Water , Unsweetened Cucumber
D NOVA 4
Pure coconut water
Pur Coco
C
Tonic fleur de sureau
1642
D NOVA 4
Hard Seltzer Margarita
Topo Chico
NOVA 4
Melon Collagen Infused Water, Melon
B NOVA 4
Cucumber Collagen Infused Water, Cucumber
B NOVA 4
Light Organic Coconut Milk, Light
E NOVA 1
Unsweetened Melon Collagen Infused Water, Unsweetened Melon
D NOVA 4
100% Naturally Alkaline Spring Water
B NOVA 1
Cola Sirop d'érable
E NOVA 4
Goji Grapefruit Kombucha
Tonica
NOVA 4