Barcode: 8436029247393
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 8.5 g |
| Fiber | 0.6 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Biologische mango nectar uit water, biologische mango puree, agavesiroop.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Macrina bakery, raisin pumpernickel
Macrina Bakery
C NOVA 3
Brioche Sliders
Macrina Bakery
D NOVA 3
Macrina bakery, giuseppe bread
C NOVA 3
Macrina casera
Macrina Bakery
C NOVA 3
Granola
Carlo's Grain-Free
D NOVA 3
Macrina bakery, rye bread
C NOVA 3
Macrina Baguette
Macrina Bakery
C NOVA 3
Strawberry jam
D NOVA 4
Macrina bakery, rustic potato bread
D NOVA 3
Macrina bakery, seeded macrina baguette
Macrina Bakery
C NOVA 3
Brioche
Macrina Bakery
D NOVA 4
Blackberry Jam
The Dutch Kettle
NOVA 4