Barcode: 8480000392848
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.1 g |
| of which sugars | 14.1 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Água, sumo de maracujá proveniente de concentrado 35%, açúcar, acidificante (ácido cítrico) e vitamina C.
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Masala instant chai tea latte
E NOVA 3
Cerveza Athletica
Athletic Brewing, Athletic Brewing Company
B NOVA 1
Ripple kids
Ripple plant based mill
B NOVA 4
Jam-e-shiri
Qarshi
NOVA 4
UPSIDE DAWN GOLDEN
ATHLETIC BREWING CO
NOVA 3
Athletic Lite
Athletic Brewing Co
NOVA 3
Passion Fruit with Tumeric
Bruce Cost Ginger Ale
E NOVA 3
kombucha
humm
D
Matcha Organic Ceremonial Green Tea Powder
Tenzo
E NOVA 1
Keto mylk
NOVA 4
Chocolate Blackout Cold Brew Coffee, Chocolate Blackout
NOVA 3
Hydrate Original
Laird Superfood
E NOVA 1