Barcode: 3020640008416
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus à base de jus concentrés et de purées : pomme, orange. banane, raisin, citron, passion, kiwi, abricot, mangue et goyave, eau, sucre, acidifiant : acide citrique, vitamines C,PP, E, B5, pro-A, B6, B2, B8, B12.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cooked Dry Peas Señorita Brand
A NOVA 1
San mig, original super coffee
San Mig
E NOVA 4
Golden hands, bagoong sauteed shrimp paste, sweet
Golden Hands
E NOVA 4
Coconut gel nata de coco
C
Shredded Coconut
Buenas
B NOVA 3
Matamis na bao sweet coconut spread
Buenas
E NOVA 2
Non-GMO Soya Milk Unsweetened
TIONGHWA
B
Neu Bake White Bread
Gardenia
C NOVA 4
Roasted almonds
Healthy You
NOVA 3
Chips de Banane Sucrés
Buenas
C NOVA 3
Sweet Tamarind (Sampalok)
BUENAS
C NOVA 3
Neu Bake Wheaten bread
Gardenia
B NOVA 4