Barcode: 8936020053813
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.5 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, Jus de Papaye (30%), Sucre, Acide Citrique, Acide Ascorbique, Arome de Papaye
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Iposodico grissini
Monviso
A NOVA 4
Fette biscottate fragranti
Monviso
D NOVA 3
Biscotto salute
Monviso
D NOVA 4
Ritagli albicocca e avena
Monviso
C NOVA 4
Biscotto salute con mirtilli
Monviso
C NOVA 4
Crustini Mini Bruschette Rosmarino
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Biscotto Salute
Monviso
D NOVA 4
Crustini classici
Oluf lorentzen as
D NOVA 3
Croûtons
Monviso
D NOVA 3
Biscotte
Monviso
A
Fette biscottate albicocca e avenae avena
Monviso
C NOVA 4
Ègusto
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3