Barcode: 3263855091617
Nectar Pêche-Poire
by Leader Price
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
triman
info tri point vert
teneur en fruits 50 minimum
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau - purée de pêche (26 %) - purée de poire (24 %) - sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Trhané bylinkové kousky
Vegini
D NOVA 3
Rostlinný řízek
Vegini
C NOVA 4
Bio Dinkel Porridge
Nussyy vienna
A
Bio Dinkel Birchermüsli
Nussy Vienna
A NOVA 1
Nugetky
Vegini
C NOVA 4
Pikante Cevapcici
VeggieMeat
D NOVA 4
feines Gehacktes.
Vegini
D NOVA 4
Pufuleti
D NOVA 4
Bio Riegel Cashew Vanille
Nussyy
D NOVA 3
Bio Äpfel Gala
Demeter
A NOVA 1
Vegini Burger 2 Stück
veggie meat gmbh
C
Rostlinný burger
Vegini
C NOVA 4