Barcode: 20945084
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 10.7 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Néctar de pera. Teor mínimo de frutos: 50%. Ingredientes: 50% polme de pera, água, açúcar, regulador de acidez: ácído cítrico; vitamina C.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ginger peach sparkling water
Good and Gather
B NOVA 4
Organic original coconut milk
B NOVA 4
Coconut Water
Good & Gather
B NOVA 3
original syrup
favorite day
NOVA 4
Organic Coconut Water
Good & Gather
NOVA 3
Peach Honey
Good & Gather
B NOVA 4
Citrus Twist Soda
favorite day
C NOVA 4
Peach mango
C NOVA 4
Strawberry Mango Sparkling Water
Good & Gather
B NOVA 4
Limeade
Trader Joe's
E NOVA 4
Maker's Mark Bourbon Whisky
Maker's Mark
Less Sweet Oatmilk
Target
C NOVA 4