Barcode: 3556009996396
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pulpe de poire d'été 50%, eau, sucre, acidifiant: acide citrique, antioxydant: acide ascorbique.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Original salted peanuts
KP
C NOVA 3
Bbq PopChips
popchips
C NOVA 4
Dry roasted peanuts snack pack
C NOVA 4
Chips
Tyrells
C NOVA 3
KP Dry roasted peanuts
KP
C NOVA 4
Kp roasted peanuts
KP Snacks
A NOVA 4
Honey Roasted Peanuts
KP Foods
C NOVA 4
Flame Grilled Steak Flavour Peanuts
KP
B NOVA 4
Tomato & Chilly Chutney Flavour
Tyrrell's
C NOVA 4
Salted Potato Rings
Hula Hoops
D NOVA 3
No MSG Noe Roysters BUBBLED CHIPS T-BONE STEAK FLA
Roysters
C NOVA 4
Mccoy's Flame Grilled Steak potato chips
D NOVA 4