Barcode: 3222477751019
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de Pomme à base de concentré* 85% - eau. *Ingrédient issu de l'agriculture biologique
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brain Squeezers Applesauce
BRAINIAC
A NOVA 4
Roasted Korean BBQ Almonds
OCTONUTS
D NOVA 4
Extra virgin olive oil
B
Patata Nueva
Hacendado
A NOVA 1
Cashew Butter
OCTONUTS
NOVA 1
Roasted Herbes de Provence Almonds
Octonuts
D NOVA 4
Extra Virgin Olive Oil
Sole Limari
NOVA 2
Olive Oil & Lemon Roasted Almonds
Octonuts
B NOVA 4
Corn Flakes
Dia
D NOVA 4
Apple Cinnamon
BRAINIAC
B NOVA 4
Brain Squeezers 'Mega Apple'
BRAINIAC
B NOVA 4
Corn Flakes
Hacendado
C NOVA 4