Barcode: 3331720000368
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
jus de pomme et de citron à base de concentre, eau, sucre
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Allemansrätten
IKEA
C NOVA 4
Broccoli
Coop
A NOVA 1
Rostad Lök
Ikea
E NOVA 3
KNADA Pan ácimo
ikea
D NOVA 4
Olives vertes dénoyautées
Baresa
E NOVA 3
Veggie-Bratwurst
Mein Veggie Tag
C NOVA 4
Ekologiskt Iste talllsmak
Ikea
C NOVA 4
Vintersaga Pfefferkuchenteig
IKEA
E NOVA 4
Marmelad Apelsin & Fläder
Ikea
D NOVA 4
Muesli c/ cacau
IKEA
C NOVA 4
Hjälteroll - Muesli avec baies séchées
IKEA
A NOVA 4
Bröd Tunnbröd
Ikea
C NOVA 4