Barcode: 3291337821551
Nectar prune de cythere
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
no preservatives
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.1 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau, pulpe de prune de cythère: 30%, sucre
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Framboos granaatappel
Optimel Protein
E NOVA 4
Raib
B NOVA 3
Yoga alla pesca
Yoga
E NOVA 4 Eco-Score D
Pepsi Max
Pepsi
C NOVA 4
Ovomaltine
Ovomaltine Der Klassiker, Wander
NOVA 4 Eco-Score B
Monster Energy
Monster Energy
E NOVA 4
Hydrate - Rhabarber-Erdbeergeschmack
Vitamin Well
C NOVA 4
Monster Energy Full Throttle
Monster
B NOVA 4
Kefir - Pur
Müller
B NOVA 1
Strawberry Milk
Safa
E NOVA 4 Eco-Score D
Limonade sans sucres
LORINA
C NOVA 4
Milky
Nilky
C NOVA 4