Barcode: 3850108074475
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.2 g |
| of which sugars | 11.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
voda, sok višnje od koncentriranog soka, šećer, kiselina (limunska kiselina).
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Zumo de naranja
Eroski, Seleqtia
C NOVA 1
Blue Chameleon, Bebida energética
Eliges
E NOVA 4
Batido al cacao
eliges
E NOVA 4
Blurs Zero Zero
Blurs
C NOVA 4
Aurum Cerveza Tostada 0.0
Eroski
C NOVA 4
Zumo 100% Manzana 200 ML P
eliges
D NOVA 1
Zumo de piña, uva y manzana
Eliges
D NOVA 1
Batido al cacao
Eliges,Ifa
E NOVA 4
Té verde
Eliges
E NOVA 1
Extracto soluble de cereales
Eliges
NOVA 1
Manzanilla con Anís
Eliges
Infusión de manzanilla
Eliges
NOVA 1