Barcode: 3436907302508
Oignon de Roscoff
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
green dot
aoc
finance avec l aide de la communaute europeenne
garanti conservation naturelle
Categories
Available in
belgium, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.7 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oignon de Roscoff
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chips a l'ancienne Nature
Snack Day
D NOVA 3
Brown onion
Lidl
Thé froid aux herbes des alpes suisses bio
Lidl
B NOVA 3
Peanuts Fajita Style
Alesto
C NOVA 4
Gressins au romarin
E NOVA 4
Mini-Canapés
Maître Jean Pierre
C NOVA 4
Thé Russian earl grey
Lord Nelson
B NOVA 4
Paint complet
Belbake
A NOVA 4
Mouka polohrubá pšeničná
Castello,Lidl
B
Gold Krüstchen
Grafschaft, Grafschafter
C NOVA 4
Darált mák
Belbake,Lidl
A
Thé noir citron
Lord Nelson
B NOVA 4