Barcode: 3083680008891
Oignon émincé
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
france, italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| of which sugars | 5.7 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oignons. Peut contenir : CELERI
Related Products in Vegetables Unprepared Unprocessed Frozen
Zucchine congelate
Bonduelle, Bonduelle restauration
A
Coeurs artichaut quartiers Minute®
Bonduelle restauration
A NOVA 1
Contorno fantasia
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 3
Petit pois
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 1
minestrone
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 1
Piselli e carotine
Bonduelle
A NOVA 1
Duo de demi poivron grillé
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 1
Natura in padella tris di cavoli
Bonduelle
A NOVA 1
Minestrone Classico
Bonduelle
A NOVA 4
Minestrone ricco con passato
Bonduelle
A NOVA 4
Zucchine grigliate
Bonduelle, Bonduelle restauration
A
Contorno Fantasia
Bonduelle, Bonduelle restauration
A NOVA 4